logo

Zadzwoń i umów sie z doradcą: 531981959

Optymalne ubezpieczenia i rozwiązania finansowe dla Ciebie i dla biznesu

Kim jesteśmy…

BPF-KWAPISZ rozpoczęła działalność w 2008 r., jako partner BUR-K KWAPISZ (Biura Rachunkowego działającego w woj. Łódzkim). W latach 2008-2010 działalność BPF-KWAPISZ skoncentrowana była głównie na obsłudze klientów Biura Rachunkowego BUR-K KWAPISZ w zakresie doradztwa i pośrednictwa w pozyskiwaniu zewnętrznego finansowania dla małych i średnich przedsiębiorstw (kredyty, leasing, dotacje), jak również w zakresie sporządzania biznesplanów czywszelkich wniosków finansowych, w tym dotacje UE.

Szczególne umiejętności w tworzeniu biznes planów, analiz ekonomicznych (twórcy opracowań to finansiści, księgowi, ekonomiści), kilkunastoletnie doświadczenie zespołu we współpracy z instytucjami finansowymi oraz profesjonalne zaspakajanie potrzeb Klientów, dobór optymalnych rozwiązań finansowania działalności umożliwiło zdobycie uznania i dobrej renomy wśród klientów i instytucji finansowych.Fakt ten umożliwił nam dalszy rozwój.

W latach 2011-2012 w BPF-KWAPISZ rozszerzyliśmy działalność finansową o ubezpieczenia (wszelkie) dla konsumentów i firm. Pomagamy zadbać o przyszłość Państwa oraz najbliższych na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń losowych.Oprócz zawierania ubezpieczeń udzielamy pomocy przy wszelkich czynnościach związanych z ubezpieczeniami. Nasze kilkuletnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej pozwoli wybrać najlepszą ofertę z kilkunastu Towarzystw Ubezpieczeniowych.

BPF KWAPISZ obecnie jest niezależną multiagencją ubezpieczeniowo-finansową współpracującą z wieloma instytucjami finansowymi oraz z kilkunastoma Towarzystwami Ubezpieczeniowymi.

Czym się wyróżniamy…

W ZAKRESIE FINANSÓW

  • Optymalnie dobieramy źródła finansowania małych i średnich przedsiębiorstw z uwzględnieniem aspektów podatkowych (np. wybór między leasingiem a kredytem, kredytem na działalność a np. pożyczką hipoteczną).
  • Obsługujemy proces pozyskania finansowania kompleksowo, tj. począwszy od określenia optymalnej formy finansowania, poprzez kontakt z instytucjami finansowymi, wybór optymalnej oferty, sporządzenie wniosku, biznesplanu skończywszy na podpisaniu umowy kredytowej/leasingowej oraz obsługi posprzedażnej.
  • Doradzamy bezpłatnie w każdym aspekcie związanym z finansowaniem małych i średnich przedsiębiorstw.

W ZAKRESIE UBEZPIECZEŃ

  • Sporządzamy oferty (zestawienia kosztów) również bez konieczności wizyty w agencji, na podstawie wypełnionego formularza.
  • Pomagamy określić indywidualne potrzeby ubezpieczeń, by zminimalizować koszty  ochrony ubezpieczeniowej.
  • Dbamy o odpowiednią konstrukcję polisy, która uwzględni wszystkie Państwa oczekiwania.
  • Doradzimy jak pomnażać kapitał, odpowiednio inwestując w ubezpieczenia.
  • Oferujemy wsparcie i doradztwo przez cały czas trwania polisy.
  • Służymy fachową pomocą w sytuacji zaistnienia szkody.

Państwa zadowolenie jest rękojmią naszego profesjonalizmu, dlatego priorytetem jest dla nas uczciwość, rzetelność i stałe zwiększanie zakresu kompetencji naszych doradców.

Poświęć minutę
i zdobądź tańszą polisę.

Wybierz typ ubezpieczenia:

PRYWATNE
FIRMOWE

Wybierz rodzaje ubezpieczenia:

Komunikacyjne OC
Komunikacyjne AC
Na życie
Zdrowotne
Rolne
Dom i mieszkanie
Inne
Wpisz swoją branżę:

Wybierz rodzaje ubezpieczenia:

Komunikacyjne OC
Komunikacyjne AC
Ubezpieczenie mienia
Grupowe na życie
OC zawodowe
Inne
Nazwa ubezp.: Kiedy kończy się Twoje ubezpieczenie?
Styczeń
Kwiecień
Lipiec
Październik
Luty
Maj
Sierpień
Listopad
Anuluj
Marzec
Czerwiec
Wrzesień
Grudzień

Teraz podaj swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą.

Imię i nazwisko: Telefon: E-mail:
X

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Biuro Doradctwa Finansowego Marcin Kwapisz z siedzibą w Bełchatowie (adres: ul. Nehrebeckiego 1, 97-400 Bełchatów) zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).”

Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawie wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

X

„Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez Biuro Doradctwa Finansowego Marcin Kwapisz i inne podmioty Grupy Kwapisz (Biuro Rachunkowe Kwapisz s.c., Systemy Informatyczne Kwapisz s.c.) zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).”

Wyślij
Tańsza polisa
treść błędu